Piwa Wiadomości branżowe

Browar Amber najlepszym browarem średniej wielkości w Polsce

Internauci wybrali swoje ulubione piwa i najlepsze browary. Znamy wyniki tegorocznego plebiscytu organizowanego przez portal wielbicieli piwa browar.biz. Plebiscyt organizowany jest od jedenastu lat. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 1300 piw. To o 10% więcej niż przed rokiem. Piwa podzielone były według gatunków na 15-ście kategorii. Dodatkowo przyznano tytuły: Piwo Roku, Debiut Roku oraz Browar Roku. Browar Amber zajął najwyższą pozycję wśród

Internauci wybrali swoje ulubione piwa i najlepsze browary. Znamy wyniki tegorocznego plebiscytu organizowanego przez portal wielbicieli piwa browar.biz.

Plebiscyt organizowany jest od jedenastu lat. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 1300 piw. To o 10% więcej niż przed rokiem. Piwa podzielone były według gatunków na 15-ście kategorii. Dodatkowo przyznano tytuły: Piwo Roku, Debiut Roku oraz Browar Roku. Browar Amber zajął najwyższą pozycję wśród średniej wielkości browarów.

Dodatkowe wyróżnienia należą się poszczególnym markom piw warzonym w Browarze Amber. W pomorskim browarze powstają trzy z pięciu najlepszych polskich piw w kategorii browarów średnich: Koźlak, Pszeniczniak i Gran Imperial Porter. Na uwagę zasługuje również wysoko uplasowane w plebiscycie Piwo Ĺťywe, które jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich piw i znane jest wielbicielom piwa już od 10 lat.  

“Mimo wielu nowości z małych i rzemieślniczych browarów, jakie pojawiają się na polskim rynku, nasze piwa każdego roku zajmują czołowe pozycje. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że nasza praca została po raz kolejny zauważona i wyróżniona” – skromie komentują sukces pracownicy Browaru Amber.

Browar Amber obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności. W tym czasie osiągnął i utrzymał pozycję jednego z najlepszych browarów regionalnych w Polsce. Świadczy o tym ogromny sukces rynkowy oraz liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno przez ekspertów jak i konsumentów.

Portal browar.biz skupia wokół siebie wielbicieli piwa. Plebiscyt na najlepsze piwo i najlepszy browar, cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Ĺšródło Browar Amber. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  2012 to jest wyjątkowy rok dla branży piwowarskiej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy