Wiadomości branżowe

Poczuj kawę wszystkimi zmysłami

Poczuj kawę wszystkimi zmysłami
Szukasz kawy idealnej? Marka NESCAFÉ Gold przygotowała przełomową innowację i w odpowiedzi na potrzeby wymagających kawoszy wprowadziła zmiany, które będzie można poczuć wszystkimi zmysłami. Teraz nowe kawy NESCAFÉ Gold mają unikalny dla kawy rozpuszczalnej, intensywny aromat świeżo zmielonych ziaren. Ten idealny aromat i doskonały smak sprawią, że chwila z filiżanką małej czarnej będzie wyjątkową przyjemnością w ciągu dnia. Można się nią delektować o poranku i podczas przerwy w pracy, umili również wieczór z dobrą książką czy przyjaciółmi. By chronić smak i aromat, marka NESCAFÉ stworzyła nakrętkę z systemem szczelnego zamknięcia na klik, dzięki któremu można cieszyć się jej świeżością przez długi czas. Nowej nakrętce towarzyszy szybko i estetycznie odklejana membrana – wystarczy jedno pociągnięcie za specjalny uchwyt, by membrana odkleiła się w całości od brzegu słoika. To pierwsze tak wygodne i eleganckie otwarcie dostępne na rynku kawy. Dopełnieniem zmian jest nowy, poręczny słoik o eleganckim kształcie. Wszystkie innowacje sprawiają, że kawy NESCAFÉ Gold to naprawdę wyjątkowy prezent pod choinkę czy poczęstunek dla gości. Wielbicielom małej czarnej o głębokim smaku podaruj NESCAFÉ Gold, która swój smak zawdzięcza specjalnie wyselekcjonowanym ziarnom. NESCAFÉ Gold

Szukasz kawy idealnej? Marka NESCAFÉ Gold przygotowała przełomową innowację i w odpowiedzi na potrzeby wymagających kawoszy wprowadziła zmiany, które będzie można poczuć wszystkimi zmysłami.

Teraz nowe kawy NESCAFÉ Gold mają unikalny dla kawy rozpuszczalnej, intensywny aromat świeżo zmielonych ziaren. Ten idealny aromat i doskonały smak sprawią, że chwila z filiżanką małej czarnej będzie wyjątkową przyjemnością w ciągu dnia. Można się nią delektować o poranku i podczas przerwy w pracy, umili również wieczór z dobrą książką czy przyjaciółmi.

By chronić smak i aromat, marka NESCAFÉ stworzyła nakrętkę z systemem szczelnego zamknięcia na klik, dzięki któremu można cieszyć się jej świeżością przez długi czas. Nowej nakrętce towarzyszy szybko i estetycznie odklejana membrana – wystarczy jedno pociągnięcie za specjalny uchwyt, by membrana odkleiła się w całości od brzegu słoika. To pierwsze tak wygodne i eleganckie otwarcie dostępne na rynku kawy. Dopełnieniem zmian jest nowy, poręczny słoik o eleganckim kształcie.

Wszystkie innowacje sprawiają, że kawy NESCAFÉ Gold to naprawdę wyjątkowy prezent pod choinkę czy poczęstunek dla gości. Wielbicielom małej czarnej o głębokim smaku podaruj NESCAFÉ Gold, która swój smak zawdzięcza specjalnie wyselekcjonowanym ziarnom. NESCAFÉ Gold All’Italiana to kawa w prawdziwie włoskim stylu. Charakteryzuje ją intensywny smak i mocny aromat, które podbiją serca miłośników kaw o wyrazistym charakterze. NESCAFÉ Gold Finesse o subtelnym, harmonijnym smaku i pełnym aromacie to idealny prezent dla zwolenników łagodniejszych doznań.

 

 

 

 

Ĺšródło NestlĂŠ Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nespresso wspiera efektywny biznes

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy