Wiadomości branżowe

NescafĂŠ Classic edycja limitowana kubków stolice Europy

Nestlé Professional wprowadziło do sprzedaży nowe zestawy promocyjne składające się z kawy NESCAFÉ Classic 600g oraz czerwonego gratisowego kubka z edycji limitowanej. Do wyboru są kubki z wizerunkiem czterech stolic europejskich: Rzymu, Paryża, Londynu i Warszawy. Zestawy są dostępne w sieciach Makro C&C oraz Selgros.  Najnowsza promocja NESCAFÉ Classic została stworzona dla tych osób, które uwielbiają spędzać czas poza domem, poznając nowe miejsca i zwyczaje, poprzez pyszne jedzenie i doskonałe napoje w lokalnych restauracjach, barach czy kafejkach. To właśnie europejska kultura picia kawy poza domem, tak różna w każdym kraju, była inspiracją do powstania limitowanej edycji czerwonych kubków NESCAFÉ Classic.  Każdy z czterech kubków rodzi inne skojarzenia. Pijąc poranną NESCAFÉ, w zależności od nastroju, można myślami przenieść się do słonecznej Italii lub pospacerować brzegiem Sekwany czy Wisły. Zestawy dostępne są w wersji limitowanej, ponieważ tylko rzeczy niedostępne sprawiają, że czujemy prawdziwą satysfakcję z ich posiadania. Można je kupić w sklepach Makro C&C oraz Selgros od czerwca 2008 r. do wyczerpania zapasów. W

Nestlé Professional wprowadziło do sprzedaży nowe zestawy promocyjne składające się z kawy NESCAFÉ Classic 600g oraz czerwonego gratisowego kubka z edycji limitowanej. Do wyboru są kubki z wizerunkiem czterech stolic europejskich: Rzymu, Paryża, Londynu i Warszawy. Zestawy są dostępne w sieciach Makro C&C oraz Selgros.


 Najnowsza promocja NESCAFÉ Classic została stworzona dla tych osób, które uwielbiają spędzać czas poza domem, poznając nowe miejsca i zwyczaje, poprzez pyszne jedzenie
i doskonałe napoje w lokalnych restauracjach, barach czy kafejkach. To właśnie europejska kultura picia kawy poza domem, tak różna w każdym kraju, była inspiracją do powstania limitowanej edycji czerwonych kubków NESCAFÉ Classic.


 Każdy z czterech kubków rodzi inne skojarzenia. Pijąc poranną NESCAFÉ, w zależności od nastroju, można myślami przenieść się do słonecznej Italii lub pospacerować brzegiem Sekwany czy Wisły.


Zestawy dostępne są w wersji limitowanej, ponieważ tylko rzeczy niedostępne sprawiają, że czujemy prawdziwą satysfakcję z ich posiadania. Można je kupić w sklepach Makro C&C oraz Selgros od czerwca 2008 r. do wyczerpania zapasów. W pierwszej kolejności w sprzedaży pojawią się zestawy z kubkami Rzym i Paryż.


W skład zestawu wchodzi: 600- gramowe opakowanie NESCAFÉ Classic oraz jeden kubek.


Cena zestawu sugerowana na półce to 48,80 pln.


W załączeniu, w osobnych plikach znajdą Państwo zdjęcia zestawów.


Nestlé Professional to dział koncernu spożywczego Nestlé, który zajmuje się kompleksową obsługą rynku out-of home. Funkcjonuje na dwóch płaszczyznach: gastronomia (produkty kulinarne dla rynku Out of Home) oraz vending (ekspresy kawowe i automaty dystrybuujące gorące napoje oraz przekąski), poprzez Autoryzowanych Dystrybutorów i Operatorów, oraz własny zespół Handlowców – Nescafé Service. Nestlé Professional jest jednym z liderów na rynku kawy i produktów spożywczych przeznaczonych do zbiorowego żywienia. Oferuje swoim partnerom produkty takich marek jak: NESTLÉ, WINIARY, MAGGI, NESCAFÉ, BUONDI.

Ĺšródło NestlĂŠ Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kawa w prezencie - wystartowała promocja Nespresso

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy