Wiadomości branżowe

Motywujące książki do słuchania przygotowane przez zawodowców dla amatorów

OSHEE & THE WINNERS MOTYWUJĄ DO DZIAŁANIA Marka OSHEE od początku swojego istnienia promuje zdrowy tryb życia i zachęca do aktywności fizycznej. Właśnie rozpoczęła współpracę

OSHEE & THE WINNERS MOTYWUJĄ DO DZIAŁANIA

Marka OSHEE od początku swojego istnienia promuje zdrowy tryb życia i zachęca do aktywności fizycznej. Właśnie rozpoczęła współpracę z firmą The Winners Mental Training, która tworzy sportowe audiobooki. Te motywujące książki do słuchania są profesjonalnym wparciem przygotowanym przez zawodowców dla amatorów.

Każdy kto kiedykolwiek uprawiał sport zawodowo, czy amatorsko wie, że właściwa motywacja to najpierw dobry początek, później niezbędny element treningu. Oczywiście najtrudniej jest zacząć, kiedy jednak wybrana dziedzina sportowa staje się ulubioną, czasem trzeba uważać aby nie przesadzić. Fachowcy mówią wtedy o przetrenowaniu, które ma zarówno fizyczne jak i psychiczne objawy u zawodnika. Niełatwo znaleźć w sobie motywację również wtedy, gdy nie sprzyjają nam warunki pogodowe czy absorbująca praca. Zniechęcenie i bolące mięśnie, czy też szukanie wymówek, w prostej linii przekładają się na gorsze wyniki zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Motywacja zawodowych sportowców wspierana jest sztabem trenerów i psychologów, którzy pomagają im przekraczać kolejne granice własnych słabości. Amatorzy mogą liczyć głównie na siebie i koleżeńskie wsparcie, bo personalny trener to nadal spory wydatek.
Aby wspomóc pasjonatów i zachęcić tych, którzy nadal wybierają kanapę, marka OSHEE zdecydowała się na współpracę z platformą The Winners, oferującą sportowe audiobooki, opracowane przez najlepszych specjalistów od motywacji. W blisko 130 osobowym zespole ekspertów The Winners znaleźli się: znakomici psychologowie, trenerzy biznesu, trenerzy personalni, coachowie, a także znani i lubiani sportowcy tj. Marcin Gortat, bracia Ĺťewłakow, Marcin Możdżonek, Maciej Wisławski, Natalia Partyka, czy Joanna Jędrzejczyk. Na podstawie ich bezcennej wiedzy i wieloletniego doświadczenia stworzono audiobooki, których zadaniem jest motywowanie do aktywności i pomoc w pokonywaniu słabości. To nieocenione wsparcie dla każdego amatora sportu, nawet tego który jeszcze nie zdołał podnieść się z kanapy. Dzięki OSHEE treningi motywacyjne są całkowicie bezpłatne. Wybrane napoje izotoniczne OSHEE z limitowanej edycji posiadają na etykiecie query kody (QC), które zawierają dostęp do darmowego audiobooka motywacyjnego na platformie The Winners. Aby móc odsłuchać trening wystarczy zeskanować kod z butelki smartfonem lub wejść na www.the-winners.pl. Dla użytkowników OSHEE udostępnione zostały cztery nagrania: ” Zwycięstwo czy porażka? – wybór należy do Ciebie!”; “Jak wytrwać”; “Zwiększenie energii” oraz “Dobre nawyki”.
Zatem wstań z kanapy, ściągnij audiobooka z butelki izotonika OSHEE i rusz do walki z własnymi słabościami. Aktywność fizyczna to nie tylko ładniejsza sylwetka czy dobre zdrowie, to także pozytywne myślenie i lepsze samopoczucie.

A to już wiesz?  Największe na Pomorzu święto regionalnych tradycji już w najbliższą sobotę 14 września

Firma OSHEE jest czołowym producentem napojów funkcjonalnych w Polsce. Według badania Nielsen jest liderem ilościowym na rynku izotoników w Polsce. Produkty OSHEE obecne są w 25 państwach na 3 kontynentach. To rodzina 30 napojów, dostępnych w 30 tysiącach sklepów, których roczna sprzedaż w samej Polsce wynosi powyżej 70 milionów sztuk.
Napoje izotoniczne OSHEE charakteryzują się stężeniem osmotycznym zbliżonym do płynów ustrojowych człowieka, dlatego szybciej i skuteczniej niż woda, soki, czy inne napoje, wchłaniane są przez organizm, więc doskonale nawadniają i podnoszą sprawność fizyczną.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy