Piwa Wiadomości branżowe

Piwo z Browaru Amber dostępne w sieci Ĺťabka

Browar Amber poszerza sieć dystrybucji. Jako pierwszy z browarów regionalnych wprowadził swoje piwo Amber naturalny do sieci Żabka, największej ogólnopolskiej sieci sklepów typu convenience. Dotychczas w Żabce dominowały piwa największych piwnych koncernów. Amber naturalny jest pierwszym piwem z małego browaru w ogólnopolskiej dystrybucji Żabki. Pojawienie się produktu z oferty regionalnego browaru w tak dużej sieci, świadczy o rosnącym popycie na

Teaser

Browar Amber poszerza sieć dystrybucji. Jako pierwszy z browarów regionalnych wprowadził swoje piwo Amber naturalny do sieci Ĺťabka, największej ogólnopolskiej sieci sklepów typu convenience.

Dotychczas w Ĺťabce dominowały piwa największych piwnych koncernów. Amber naturalny jest pierwszym piwem z małego browaru w ogólnopolskiej dystrybucji Ĺťabki. Pojawienie się produktu z oferty regionalnego browaru w tak dużej sieci, świadczy o rosnącym popycie na piwa regionalne w Polsce. Dla producentów regionalnego piwa i innych regionalnych produktów spożywczych może to być znak, że wkrótce znacznie szerzej otworzy się dla nich rynek handlu nowoczesnego. Wkrótce w sieci Ĺťabka można będzie kupić kolejne marki piw Browaru Amber.

Amber naturalny to niepasteryzowane piwo typu lager, o wysokim ekstrakcie słodu, dzięki któremu ma bogaty, głęboki i wyrazisty smak. Powstaje Tradycyjną Metodą Warzenia, zgodnie z którą każdy gatunek piwa warzony jest w osobnych kadziach, wyłącznie ze słodu jęczmiennego, chmielu i polodowcowej wody.

Amber Naturalny sygnowany jest znakiem Akademii Piwa, której celem jest krzewienie świadomości bogactwa piwnego świata, jego tradycji związanych z metodami produkcji, składnikami oraz celebracją.

Obecnie produkty Browaru Amber dostępne są w sieciach: Alma, Bomi, Piotr I Paweł, Ĺťabka, Tesco, Auchan, Intermarche, Kaufland i w dobrych sklepach specjalistycznych i alkoholowych oraz na stacjach benzynowych BP.

< 216802" >

Ĺšródło Browar Amber. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Koźlaki Bielkowskie - największa biesiada na Pomorzu już 8 września w sobotę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy