MoĂŤt & Chandon celebruje Festiwal Filmowy w Gdyni

MoĂŤt & Chandon celebruje Festiwal Filmowy w Gdyni
MoĂŤt & Chandon celebruje Festiwal Filmowy w Gdyni Zakończyła się jedna z największych imprez filmowych w Polsce – 37 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

MoĂŤt & Chandon celebruje Festiwal Filmowy w Gdyni

Zakończyła się jedna z największych imprez filmowych w Polsce – 37 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Podobnie jak w Cannes, na Gdynia Film Festival 2012 wybitni polscy filmowcy i najlepsi aktorzy mieli okazję złożyć podpis na specjalnie przygotowanej na to wydarzenie 6-cio litrowej butelce szampana MoĂŤt &Chandon Imperial z limitowanej serii Golden Mathusalem – w całości pokryta złotymi listkami i oznakowania ręcznie przez Arthus Bertrand, znanego francuskiego jubilera.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych jest najważniejszym wydarzeniem filmu w Polsce, który jako jedyny promuje polską kinematografię na tak szeroką skalę. Co roku o statuetkę Złotego Lwa walczą najlepsze polskie filmy. W tym roku Wielka Nagroda “Złotych Lwów” trafiła do filmu “W ciemności”
w reżyserii Agnieszki Holland, “Srebrne Lwy” dla produkcji “Obława”, nagrodzeni aktorzy to Agnieszka Grochowska, Robert Więckiewicz oraz Leszek Dawid i Marcin Kowalczyk za film “Jesteś Bogiem”. Swój sukces gwiazdy i filmowcy świętowali przy lampce najlepszego szampana MoĂŤt & Chandon Imperial. W tym czasie mogli podpisać się butelce MoĂŤt & Chandon. Swój autograf na szampanie złożyły takie gwiazdy jak Magdalena Mielcarz, Robert Więckiewicz, Magdalena Boczarska, Katarzyna Figura, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Olga Bołądź.

Wyjątkowa butelka
MoĂŤt & Chandon, na której składano podpisy, została sprowadzona z Francji specjalnie dla upamiętnienia 37. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Butelka szampana
z autografami zostanie przekazana do licytacji i tym samym wesprze cele charytatywne.

Szampan MoĂŤt & Chandon, który jest synonimem luksusu i radosnego świętowania, od lat towarzyszy największym festiwalom i jest obecny na prestiżowych, światowych premierach. Marka jest partnerem największych wydarzeń filmowych na całym świecie: Festiwalu Filmowego w Cannes, Złotych Globach w Hollywood, rozdania Oscarów w Los Angeles, Festiwalu Filmowego w Wenecji jak i rozdania Złotych Niedźwiedzi na Festiwalu w Berlinie.

A to już wiesz?  Nowa odsłona Ambera naturalnego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy