Wiadomości branżowe

Słodkie chwile z kawą

Słodkie chwile z kawą
  Codzienne momenty picia kawy każdemu z nas przywołują na myśl konkretne skojarzenia: to poranne przebudzenie, dyskusje w biurowej kuchni czy popołudniowa chwila zatrzymania i wytchnienia. Słodki dodatek do gorącej filiżanki może sprawić, że każdy z tych codziennych momentów będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Od lutego Nestlé przygotowało kuszącą, limitowaną ofertę dla wszystkich miłośników NESCAFÉ Classic, ulubionej kawy Polaków. Teraz z każdym opakowaniem 100g kawy otrzymamy 2 lekkie wafelki PRINCESSA Muśnięta Czekoladą. Bo każdy dzień to dobry czas na słodkie chwile z ulubioną kawą… PRINCESSA Muśnięta Czekoladą to ostatnia nowość Nestlé na rynku wafli, której sprzedaż cały czas dynamicznie rośnie. Pyszny, chrupiący wafelek, z jednej strony oblany mleczną czekoladą zawiera jedynie 118 kcal. Stanowi idealną, lekką przekąskę, która osłodzi każdą chwilę dnia. W połączeniu z filiżanką ulubionej kawy tworzy zgrany duet słodkości i przyjemności, która dodaje energii i siły do dalszych działań. Limitowana oferta doskonałej kawy NESCAFÉ Classic 100g z dwoma słodkimi wafelkami PRINCESSA Muśnięta Czekoladą zamknięto w eleganckim opakowaniu koloru kawy. Promocyjne opakowanie kawy

 


Codzienne momenty picia kawy każdemu z nas przywołują na myśl konkretne skojarzenia: to poranne przebudzenie, dyskusje w biurowej kuchni czy popołudniowa chwila zatrzymania i wytchnienia. Słodki dodatek do gorącej filiżanki może sprawić, że każdy z tych codziennych momentów będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.


Od lutego Nestlé przygotowało kuszącą, limitowaną ofertę dla wszystkich miłośników NESCAFÉ Classic, ulubionej kawy Polaków. Teraz z każdym opakowaniem 100g kawy otrzymamy 2 lekkie wafelki PRINCESSA Muśnięta Czekoladą. Bo każdy dzień to dobry czas na słodkie chwile z ulubioną kawą…


PRINCESSA Muśnięta Czekoladą to ostatnia nowość Nestlé na rynku wafli, której sprzedaż cały czas dynamicznie rośnie. Pyszny, chrupiący wafelek, z jednej strony oblany mleczną czekoladą zawiera jedynie 118 kcal. Stanowi idealną, lekką przekąskę, która osłodzi każdą chwilę dnia. W połączeniu z filiżanką ulubionej kawy tworzy zgrany duet słodkości i przyjemności, która dodaje energii i siły do dalszych działań.


Limitowana oferta doskonałej kawy NESCAFÉ Classic 100g z dwoma słodkimi wafelkami PRINCESSA Muśnięta Czekoladą zamknięto w eleganckim opakowaniu koloru kawy.


Promocyjne opakowanie kawy NESCAFÉ Classic 100g z dwoma wafelkami PRINCESSA Muśnięta Czekoladą przygotowała agencja ArtGraph.


Zgodnie ze strategią Nestlé, promująca zbilansowaną dietę, na tyłach opakowań kawy i wafelków umieszczono KOMPAS ĹťYWIENIOWY®, który informuje konsumentów o wartościach odżywczych produktów, a także zawiera cenne wskazówki żywieniowe.


Sugerowana cena całości, dostępnej w sklepach od lutego, wynosi ok. 11 zł.


 

Ĺšródło NestlĂŠ Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Aromatyczna podróż do Gwatemali

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy