Aktualności

Monitor z funkcją dotyku – nowy wymiar pracy i rozrywki

29 września 2014 r. Monitor z funkcją dotyku – nowy wymiar pracy i rozrywki Urządzenia mobilne, niektóre notebooki czy komputery All-in-One przyzwyczaiły nas do nawigacji

29 września 2014 r.

Monitor z funkcją dotyku – nowy wymiar pracy i rozrywki
Urządzenia mobilne, niektóre notebooki czy komputery All-in-One przyzwyczaiły nas do nawigacji za pomocą dotyku. W ten sposób wygodnie ogląda się zdjęcia, przegląda strony internetowe czy korzysta z aplikacji w systemach Windows 8 i 8.1. Firma ASUS dodała taką funkcję również do monitora VT207N. Łączy w sobie 10 punktów dotyku, jakość obrazu, uniwersalne opcje połączeń i świetną ergonomię.

Wysoka jakość obrazu
Model ASUS VT207N wyposażono w 19,5-calowy, panoramiczny (16:9) ekran z rozdzielczością HD 1600×900 i kontrastem 100000000:1 (ASUS Smart Contrast Ratio, ASCR). Czas reakcji wynosi 5 ms, co oznacza, że wyświetlany obraz jest ostry i wysokiej jakości. Proporcje można dostosować do potrzeb za pomocą ASUS Aspect Ratio – 16:9 lub 4:3 w zależności czy treści są w formacie panoramicznym, czy też nie.
Dotyk i dodatkowe funkcje
Ekran monitora VT207N został zoptymalizowany pod kątem korzystania z Windows 8 i 8.1. Dziesięć punktów dotyku pozwala na intuicyjną, a co za tym idzie, bardziej efektywną pracę. Możemy z nim przeciągać, powiększać albo obracać palcami zdjęcia, aplikacje i dokumenty.
Funkcja ASUS Splendid™ Video Intelligence zapewnia żywe kolory, które można dostosować do potrzeb korzystając z sześciu różnych trybów. Z kolei przeznaczony m.in. dla grafików program ASUS QuickFit Virtual Scale umożliwia na wyświetlenie obrazów w rzeczywistej wielkości przed drukowaniem.
Ergonomia w domu i w biurze
Wiele gniazd wideo oraz rozszerzeń, w tym VGA, DVI-D oraz USB, przekłada się na kompatybilność monitora z wieloma urządzeniami. Do tego jest on nie tylko funkcjonalny, ale również przyciąga wzrok elegancką obudową. Okrągła podstawa z ergonomicznie zaprojektowanym wspornikiem i możliwością odchylania, ułatwia wybrać najlepszą pozycję do oglądania.
VT207N jest zgodny z systemem montażu VESA, więc z bez problemu umieścimy go na ścianie. Zaawansowane funkcje oszczędzania energii gwarantują niskie koszty eksploatacyjne i maksymalną niezawodność. Monitor spełnia surowe standardy ochrony środowiska RoHS, ENERGY STAR i TCO.
DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Monitor ASUS VT207N jest dostępny w Polsce.
Sugerowana cena detaliczna: 799 złotych brutto

A to już wiesz?  8 marca jak zrobić coś więcej? Trzeba wiedzieć co i jak!

KONTAKT PRASOWY
Monika Mendygrał
tel. 512 141 361
e-mail: [email protected]

SPECYFIKACJA 1
ASUS VT207N
Wyświetlacz 19.5″(49.5cm), proporcje 16:9, ekran panoramiczny
Rozdzielczość 1600×900
Plamka 0.270 mm
Kolory (maks.) 16,7 milionów
Kąt widzenia 170 stopni (poziomo) / 160 stopni (pionowo)
Kontrast Kontrast ASUS Smart 100000000:1
Jasność (maks.) 200 cd/㎡
Czas reakcji 5ms
Ekskluzywne technologie Technologia Splendid Video Intelligence
Technologia Splendid Video : 6 wbudowanych trybów
Ustawienia koloru skóry (Skin-Tone) : 3 wbudowanych trybów
Wybór temperatury kolorów : 4 wbudowanych trybów
QuickFit (tryby) : Tak (Alignment Grid/Photo tryby)
Obsługa HDCP
Wejście/wyjście Wejścia wideo: D-Sub, DVI-D
Porty USB: 1 x Upstream, 2.0×1, *
Podstawka Kolory podstawki : Czarny
Możliwość pochylenia panela (tilt) : +20°~-5°
Uchwyt VESA Wall Mount : 75x75mm
Wymiary 481x362x200mm
Waga 2.9 kg – netto

Specyfikacje, zawartość i produkty mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Mogą też różnić się w zależności od kraju. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od aplikacji, sposobu użycia oraz innych czynników.

###
O firmie ASUS
Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków. ASUS projektuje i wytwarza produkty, które idealnie zaspokajają potrzeby dzisiejszego domu i biura. Firma posiada bogate portfolio na które składają się płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, monitory, stacjonarne komputery osobiste, komputery All-in-One, notebooki, netbooki, serwery, urządzenia multimedialne, rozwiązania bezprzewodowe, urządzenia sieciowe, tablety i smartfony. Firma ASUS zdobyła w 2013 roku 4256 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Firma zatrudnia ponad 12500 pracowników, w tym światowej klasy zespół badawczo-rozwojowy złożony z 3800 inżynierów. W 2013 roku dochód firmy wyniósł ok. 14 mld dolarów amerykańskich.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy