Prezenty

Jak spełniać marzenia? Prezenty w formie niezapomnianych przeżyć.

Informacja prasowa Warszawa, listopad 2012r. Sformułuj swoje marzenia! WyjątkowyPrezent.pl, lider na polskim rynku prezentów w formie przeżyć, po raz kolejny dostarcza swoim klientom niezapomnianych wrażeń.

Informacja prasowa
Warszawa, listopad 2012r.

Sformułuj swoje marzenia!

WyjątkowyPrezent.pl, lider na polskim rynku prezentów w formie przeżyć, po raz kolejny dostarcza swoim klientom niezapomnianych wrażeń. Po raz pierwszy w Polsce, każdy będzie miał okazję zasiąść w bolidzie Formuły 3 i doświadczyć tego, z czym stykają się na co dzień najlepsi kierowcy wyścigowi na świecie. Gwarantuje to jeden z najlepszych
w Europie kierowców F3 – Rokas Markevičius, dwukrotny wicemistrz Litwy w wyścigach Formuły 3.

Realizacja takiego wyjątkowego marzenia stała się możliwa dzięki odpowiedniej konstrukcji pojazdu, aby ten mógł pomieścić kierowcę i pasażera. Nasz mistrz sprawi, że pasażer wreszcie będzie mógł w 100% przekonać się jakie to jest uczucie pędzić po torze z zawrotną prędkością i co czują profesjonalni kierowcy wyścigowi. – WyjątkowyPrezent.pl powstał specjalnie po to, aby dostarczać klientom nietuzinkowych, niepowtarzalnych i oryginalnych przeżyć. Koncentrujemy się jedynie na rzeczach niezwykłych i jesteśmy przekonani, że możliwość przejechania się bolidem Formuły 3 w Polsce do nich zdecydowanie należy. Myślimy, że ta wiadomość bardzo ucieszy zarówno fanów mocnych wrażeń, jak i motoryzacji – mówi Jakub Matuszewski, dyrektor zarządzajacy WyjątkowyPrezent.pl.

Ta niesamowita przejażdżka jest już dostępna na portalu WyjątkowyPrezent.pl i każdy może sprawić sobie lub bliskim ten niezapomniany prezent. Jazda bolidem Formuły 3 będzie możliwa na jednym z dwóch torów wyścigowych w Polsce – torze Kielce, dzięki uprzejmości naszego Partnera SJS Expierience, który realizuje dla nas jazdy takimi autami, jak Lamborghini, Porsche i innymi autami wyścigowymi, i rajdowym. SJS będzie gospodarzem naszej Formuły w Polsce, udostępniając tor na czas realizacji prezentów – tłumaczy Jakub Matuszewski, dyrektor zarządzajacy WyjątkowyPrezent.pl.

Dane techniczne bolidu:
Przyspieszenie do 100: 4,5 sek.
Silnik: 4-cylindrowy, 2L o mocy 175 KM przy wadze 540 kg
Maksymalny moment obrotowy: 263 Nm przy 5200aps/min.
Długość 420 cm szerokość 170 cm wysokość
100 cm

A to już wiesz?  10 pomysłów na sprawdzone prezenty na Dzień Kobiet

Bolid, którym oferowana jest przejażdżka po torze jest używany w zawodach Formula Renault-Tattus, które stanowią przedsionek samej Formuły 1.

Śledźcie opisy naszych przeżyć również na blogu – http://wyjatkowi.wordpress.com/

***
Wyjatkowyprezent.pl to pierwszy i największy serwis sprzedający vouchery na prezenty w formie przeżyć
w Polsce. Portal należy do spółki CGB Sp. z o.o. wchodzącej w skład Grupy posiadającej serwisy z prezentami pełnymi emocji w 8 krajach świata: na Litwie, Łotwie, Białorusi, w Estonii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Meksyku i Polsce.
WyjatkowyPrezent.pl w swojej ofercie posiada ponad 600 oryginalnych pomysłów na prezenty, które można realizować w blisko 30 miastach Polski i ich okolicach oraz za granicą. W ciągu 5 lat działalności WyjatkowyPrezent.pl spełnił ponad 55 000 marzeń. Spółka jest członkiem Global Experience Alliance, międzynarodowego stowarzyszenia firm oferujących prezenty w formie przeżyć na całym świecie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy