Gin

Ten zamknięty w zielonej butelce, aromatyczny trunek jest obecnie liderem

Ten zamknięty w zielonej butelce, aromatyczny trunek jest obecnie liderem
INFORMACJA PRASOWA z dnia 28.05.2013 roku Vinpol Sp. z o. o. Gin Lubuski – zabierz go ze sobą na wymarzone wakacje! Produkowany od 1987 roku

INFORMACJA PRASOWA

z dnia 28.05.2013 roku

Vinpol Sp. z o. o.

Gin Lubuski – zabierz go ze sobą na wymarzone wakacje!

Produkowany od 1987 roku według tej samej, oryginalnej receptury. Wytwarzany na bazie naturalnych składników z wykorzystaniem surowców pochodzących z ziemi lubuskiej. Destylowany ze spirytusu zbożowego z udziałem owoców jałowca i mieszanki specjalnie dobranych ziół – znakomity Gin Lubuski.

Ten zamknięty w zielonej butelce, aromatyczny trunek jest obecnie liderem w kategorii ginów w Polsce. Jest znany i ceniony przede wszystkim ze względu na swoją wszechstronność. Jako jeden z niewielu alkoholi może być bowiem serwowany na wiele pysznych sposobów, a każdy z nich ma swoich wiernych fanów. To właśnie dla nich producent Ginu Lubuskiego – Vinpol Sp. zo.o. z Torunia – przygotował atrakcyjny konkurs z nagrodami.

Zabiorę Gin Lubuski do…

Wystarczy tylko kupić Gin Lubuski (zachować paragon), pobudzić swoją wyobraźnię i odpowiedzieć na pytanie: Dokąd najchętniej zabierzesz Gin Lubuski i dlaczego właśnie tam?

Każde zgłoszenie zostanie nagrodzone grą Drinks Master na smartfony z systemem Android lub iOS. Nagrodami głównymi w konkursie są: voucher na wakacje o wartości 5 000 zł oraz 50 praktycznych walizek na kółkach.

Konkurs rozpocznie się 17.06.2013 i potrwa do 18.08.2013. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.ginlubuski.pl/konkurs

A to już wiesz?  Sto pięćdziesiąt tysięcy uczestników loterii Carlsberga

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy