Herabta Herbaty ziołowe

Nowe naturalnie owocowe smaki herbat ziołowych

Warszawa 5/11/2014 Posti – ekspert w dziedzinie herbat ziołowych przedstawia nowe naturalnie owocowe smaki Firma Posti od ponad 60 lat jest jednym z najbardziej uznanych

Warszawa 5/11/2014

Posti – ekspert w dziedzinie herbat ziołowych przedstawia nowe naturalnie owocowe smaki

Firma Posti od ponad 60 lat jest jednym z najbardziej uznanych producentów i dystrybutorów herbat i ziół na polskim rynku. Wieloletnie zaufanie klientów zdobyła używając w pełni naturalnych składników, pochodzących wyłącznie z polskich pól, lasów i łąk. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom zioła Posti wyróżnia niezmienna jakość i niezapomniany aromat.

“Jakość ziół użytych do produkcji naszych herbatek ma dla nas kluczowe znaczenie”- opowiada Zofia Kot młodszy kierownik produktu w Posti – “To dzięki niej nasi klienci, niezmiennie od lat wybierają właśnie nasze produkty. Wieloletnia obserwacja, doświadczenie i znajomość zasad uprawy, pozwala nam na precyzyjne określenie najlepszego czasu zbioru – momentu, w którym rośliny zawierają najwięcej olejków lotnych i eterycznych, co sprawia że ich jakość po ususzeniu jest nieporównywalna z innymi.”

Ziołowa klasyka to jednak nie wszystko co firma ma do zaoferowania swoim klientom. Zioła w zupełnie nowych smakach można poznać dzięki nowej linii herbatek z delikatną owocowa nutą.

Mięta z jabłkiem i cynamonem:

Ten orientalno polski mix smaków doskonale sprawdza się podczas niepogody i jesienno zimowego przesilenia – rozgrzewający cynamon połączony z miętą i jabłkiem dają jedyne w swoim rodzaju połączenie, które skutecznie rozgrzewa i optymistycznie wpływa na ogólne samopoczucie.

Melisa z truskawką:

To połączenie sprawia, ze zimowe chłody odchodzą w niepamięć, a letnie wspomnienia powracają niesione delikatnym aromatem truskawki. Doskonała na wieczór w domowym zaciszu, spędzony przy dobrej książce. Po zabieganym dniu pozwala na idealną chwilę relaksu.

Mięta z cytryną:

Klasyczny smak mięty, wzbogacony o naturalny aromat cytrynowy dodatkowo wzmacniający świeżość zioła. Można stosować jako doskonały zamiennik porannej kawy – zdrowe ziołowe pobudzenie to świetny pomysł na rozpoczęcie dnia.

Melisa z pomarańczą:

Ten mix smaków od pierwszego łyku przypomina o zbliżających się świętach. Słodki aromat pomarańczy, połączony z cytrynową świeżością melisy uspokaja i przenosi myślami do magicznych chwil spędzonych wspólnie z rodziną.

A to już wiesz?  Herbata o smaku lata

Nie tylko nowe smaki, ale także opakowanie mogą pozytywnie zaskoczyć klientów. Jasne kolory, czytelne oznaczenia, soczyste i smakowite zdjęcia owoców i ziół na opakowaniu to podstawowe zalety nowego wyglądu opakowań Posti.

Herbatki ziołowe Posti to klasyka w zupełnie nowym wydaniu. Nowe smaki zaskakują intensywnością uzyskaną dzięki w pełni naturalnym, polskim składnikom. Ziołowo owocowe połączenia nadają im nowego wymiaru i podkreślają wyjątkowy smak doskonale dotąd znanych ziół.

Rumianek-004-2014-10-24 _ 12_05_40-80

Melisa-001-2014-10-24 _ 12_05_38-80

Mieta-002-2014-10-24 _ 12_05_40-80

Pokrzywa-003-2014-10-24 _ 12_05_40-80

Produkty:

Mięta – sugerowana cena detaliczna – 2,85

Melisa – sugerowana cena detaliczna – 2,85

Pokrzywa – sugerowana cena detaliczna – 2,85

Rumianek – sugerowana cena detaliczna – 2,85

Melisa z pomarańczą – sugerowana cena detaliczna – 3,09

Melisa z truskawką – sugerowana cena detaliczna – 3,09

Mięta z jabłkiem i cynamonem – sugerowana cena detaliczna – 3,09

Mięta z cytryną – 3,09

Więcej informacji:

http://www.posti.pl/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy