Moda Moda dla panów

New Californians stanowi wyraz młodej i pozytywnej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych

New Californians stanowi wyraz młodej i pozytywnej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych
MĘSKA KOLEKCJA LEVISÂŽ NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60. Tego lata męska kolekcja LevisÂŽ w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy

MĘSKA KOLEKCJA LEVISÂŽ NA WIOSNĘ/LATO 2014 INSPIROWANA KALIFORNIJSKIM MODERNIZMEM I DUCHEM LAT 60.

Tego lata męska kolekcja LevisÂŽ w kreatywny sposób pokazuje słoneczny i kolorowy kalifornijski styl nawiązujący estetyką do mody panującej w Palm Springs w połowie lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford oraz modele takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka bawi się fakturami i motywami graficznych wzorów. LevisÂŽ interpretując na nowo swobodny kalifornijski styl w swojej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z nadrukami i kolorami. Jest to nawiązanie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe projekty w designie i architekturze.

Tego lata męska kolekcja LevisÂŽ w twórczy sposób pokazuje słoneczny i ciekawy kalifornijski styl nawiązujący stylistyką do mody będącej w Palm Springs w części lat 60. Do łask powraca ikoniczny sztruks Beadford i przykłady takie jak koszula Madras. Aby dodać nowoczesnego wykończenia retro detalom marka podejmuje się fakturami i motywami graficznych wzorów. LevisÂŽ interpretując na nowo swobodny kalifornijski styl w bliskiej męskiej kolekcji odważnie eksperymentuje z tekstami i kolorami. Stanowi więc nawiązanie do optymistycznego ruchu modernistycznego, który ukształtował ówczesne ponadczasowe programy w wyglądzie i budowie.

Inspirowane kalifornijskim krajobrazem koszule Madras, zrobione z naturalnego materiału, kolorystycznie nawiązują do maluj zachodzącego nad basenem słońca, z lekkiego różu poprzez czerwień i turkus, aż do dużych odcieni niebieskiego.

Powrót lekkiego sztruksu Bedford jest próbą przywrócenia w tamtej kalifornijskiej palecie barw buntowniczego stylu, z jakim kojarzony stanowi ostatni dokument. Sztruks Bedford, spokojny także przez to stały swemu dziedzictwu odzieży roboczej, buduje w sobie jednocześnie lekkość i luz charakteryzujący porę lat 60. Sztruksy Bedford są w kolekcji ponadczasową klasyką w naturalnym nowoczesnym wydaniu. Sztruksowe spodnie na wiosnę/lato 2014 inspirowane krajobrazem legendarnego Palm Springs dostępne są w trzech naturalnych kolorach: błękitno-niebieskim, kolorze czerwonej gliny oraz piaskowego beżu.

A to już wiesz?  Kolekcja LevisÂŽ Waste<Less™ wiosna lato

stany-levis-4-006-2014-04-24 _ 15_24_41-75

stany-levis-8-005-2014-04-24 _ 15_24_44-75

stany-levis-9-004-2014-04-24 _ 15_24_45-75

stany-levis-1-003-2014-04-24 _ 15_24_47-75

stany-levis-5-002-2014-04-24 _ 15_24_48-75

stany-levis-2-001-2014-04-24 _ 15_24_51-75

Kolekcja LevisÂŽ na wiosnę/lato 2014 to związanie współczesnej miejskości z refleksyjnymi wpływami krajobrazu zalanej słońcem kalifornijskiej pustyni. Pokazuje ona nowe oblicze amerykańskiej klasyki ubioru wzbogaconej elementami ulicznego sposobu jak np. abstrakcyjne wzory moro znane w projektu kurtki Field Coat, szortach oraz bluzce zapinanej na guziki. Męska kolekcja LevisÂŽ New Californians stanowi wyraz pierwszej i dobrej kultury Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

LevisÂŽ New Californians wiosna/lato 2014 jest natychmiast dostępna w salonach Levi’sÂŽ.

Na temat marki Levi’sÂŽ
Marka LevisÂŽ stanowi uosobienie klasycznego i prostego amerykańskiego stylu. Od terminu ich znalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy LevisÂŽ broniły się najbardziej rozpoznawalnymi i jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka LevisÂŽ dalej prowadzi swojego niepohamowanego pionierskiego i nowego ducha, jaki stanowi duży w dziedziny odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i dodatków, łatwy w dużo niż 110 krajach, pozwala pracownikom na wszelkim święcie pokazać ich indywidualny styl. Aby zdobyć wiele wiedzy na temat marki LevisÂŽ jej towarów oraz salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Wiedze na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na karcie www.levistrauss.com

LevisÂŽ New Californians wiosna/lato 2014 jest już dostępna w salonach Levi’sÂŽ.

Na temat marki Levi’sÂŽ
Marka LevisÂŽ stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy LevisÂŽ stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka LevisÂŽ dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w więcej niż 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki LevisÂŽ jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com

A to już wiesz?  Męski trend Studio - River Island SS14

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy