Obuwie

Idealne obuwie na zimne deszczowe dni

Informacja prasowa Jesienne propozycje marki Geox Idealne obuwie na deszczowe dni Jesienna pogoda potrafi być bardzo kapryśna. Czasem zachęca do spacerów w złotym słońcu a

Informacja prasowa

Jesienne propozycje marki Geox
Idealne obuwie na deszczowe dni

Jesienna pogoda potrafi być bardzo kapryśna. Czasem zachęca do spacerów w złotym słońcu
a czasem zaskakuje nasz deszczem. Marka Geox prezentuje linię AMPHIMBIOX, która uchroni nasze stopy przed zmoknięciem – i to w najlepszym, włoskim stylu!

Przemoczone podeszwy to ogromny dyskomfort dla naszych stóp. Dzięki opatentowanej technologii marki Geox nie musisz już rezygnować z delikatnego, eleganckiego obuwia aby się przed tym uchronić.

ZGRABNA TECHNOLOGIA

Innowacyjność nowej linia obuwia GEOX AMPHIBIOX kryje się w oddychającej
i wodoodpornej membranie, która idealnie przylega do cholewki buta. Dzięki temu nawet przy większym deszczu mamy gwarancję, że woda nie wniknie do środka buta. Innowacyjna technologia marki Geox zapewnia jednocześnie ochronę stopy przed wodą oraz całkowite odparowywanie wilgoci z wnętrza buta. Dzięki temu obuwie pozostaje suche, nawet w trudnych warunkach takich jak deszcz, błoto czy śnieg.

MODNY SEZON

Nowa kolekcja obuwia na jesień i zimę (2012/2013) zaprojektowana jest z myślą o kobietach i mężczyznach. Dominujące kolory to elegancki brąz i klasyczna czerń. Wśród damskich butów znajdziemy zarówno pantofle z grubszą podeszwą na jesienne dni jak i kozaki z wysoką cholewką, idealne gdy spadnie śnieg. Kolekcja męska również przyciąga szeroką gamą produktów. Na jesienną i zimową pogodę marka Geox proponuje eleganckie sztyblety oraz cieplejsze trapery dopasowane do chłodniejszych warunków pogodowych.

– Firma Geox od początku swojego istnienia ma na celu ciągłą poprawę komfortu życia swoich klientów poprzez dostarczanie im najlepszej jakości produktów – mówi Ylenia Rizzetto, przedstawiciel firmy. – GEOX AMPHIBIOX to rewolucyjny produkt, który łączy właściwości oddychające
z przełomową koncepcją wodoodpornej cholewki i podeszwy. To idealne obuwie na zbliżającą się pogodę.

Potwierdzona jakość

Zintegrowane właściwości wodoodporne i oddychające GEOX AMPHIBIOX zostały sprawdzone zarówno
w laboratoriach firmy jak i przez RicoTest oraz Satra – najważniejsze akredytowane instytuty badań
i certyfikacji wyrobów obuwniczych na świecie. Jakość marki GEOX AMPHIBIOX doceniły także polskie gwiazdy. Znana prezenterka telewizyjna Agnieszka Popielewicz podczas wizyty w sklepie Geox w Centrum Promenada z szerokiej oferty obuwia wybrała stylowe zamszowe kozaki. Natomiast aktorka, Grażyna Wolszczak kupiła gustowne pantofle w kolorze ziemi, idealne na jesienną porę.

A to już wiesz?  Wzorzec najlepszej jakości i pożądany element garderoby

D2448F-00022-C6029-001-2014-02-08 _ 23_53_50-75

D24Y4B-00043-C6009-002-2014-02-08 _ 23_53_50-75

U24L3C-00045-C9999-003-2014-02-08 _ 23_53_50-75

***

GEOX to włoska marka obuwia znana z wynalezienia “oddychającego buta”. GEOX cieszy się kultowym statusem
w ponad stu krajach dzięki “oddychającej” technologii i eleganckiej, włoskiej stylizacji modnych kolekcji dla kobiet, mężczyzn
i dzieci. Firma ma siedzibę we Włoszech, a jej produkty są dostępne w ponad tysiącu własnych salonów
i dziesięciu tysiącach niezależnych sklepów na całym świecie. Od 2004 firma GEOX jest notowana na giełdzie.

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA OBUWNICZA GEOX: GEOX jest właścicielem innowacyjnej technologii, które znajduje zastosowanie w projektowaniu i produkcji wszystkich rodzajów obuwia pod tą marką. Najważniejszym elementem tego wynalazku jest mikroporowata membrana, która działa jak druga skóra. Membrana umieszczona wewnątrz podeszwy GEOX wykonanej
z perforowanej gumy przepuszcza pot i ciepło, umożliwiając odparowanie wilgoci, jednocześnie nie dopuszczając wody do wnętrza buta, dzięki czemu stopa pozostaje sucha. Pory membrany są mniejsze niż kropelki wody, dlatego woda nie przenika do wewnątrz; jednocześnie pory są na tyle duże, że podeszwa przepuszcza opary potu, którego cząsteczki są 700 razy mniejsze niż krople wody. Rewolucyjna wodoodporna lecz oddychająca technologia GEOX zapewnia komfort i dobre samopoczucie poprzez ciągłe usuwanie wilgoci, co zapobiega powstawaniu przykrych zapachów gdy but nie jest dostatecznie przewiewny. Wewnątrz buta panuje idealny mikroklimat, dzięki któremu stopa pozostaje chłodna i sucha latem, oraz ciepła i sucha zimą.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy